Javni beležnik Čedomir Marjanović

  • 15. oktobra 4, Požarevac
  • 012/530-799
Napiši recenziju
Vidi na mapi
Podeli

Adresa

  • 15. oktobra 4, 12000 Požarevac

Radno vreme

  • Ponedeljak 09:00-17:00
  • Utorak 09:00-17:00
  • Sreda 09:00-17:00
  • Četvrtak 09:00-17:00
  • Petak 09:00-17:00
  • Subota ne radi
  • Nedelja ne radi

Recenzije

Gordana Maksic
Gordana Maksic
3 recenzije

Dobro je da za sve notare ostavljamo isti komentar zato sto su svi oni isti. Onog momenta kad uvidim da neko od njih misli i na narod to cu glasno reci. Da li stvarno misle da ce citav radni vek moci da deru ljude. Otprilike se zna kako su i zasto su dobili svoje polozaje. Moze to i da se promeni. U nekim gradovima su pocele da im se drmaju fotelje zasto ne bi i u Pozarevcu.

Pavle Popovic
Pavle Popovic
3 recenzije

Ko zna koje skole su zavrsili i kako su zavrsili. Jedno je sigurno posao obavljaju tako da su samo oni na dobitku. Ne mogu nekretnine u Pozarevcu da se procenjuju kao u Beogradu. U Beogradu neki notari uzimaju u obzir i da je gradnja stara i materijalnu situaciju naslednika. Kod ovih u Pozarevcu toga nema. Nemaju savesti a ne znaju da sve dolazi na naplatu. Proveriti kako su dobili taj posao.

Djordje Jovanovic
Djordje Jovanovic
3 recenzije

Molim vas da objavite sta stvarno mislimo o notarima. U momentima kad je ljudima najteze oni besramno procenjuju ostavninu zarad svog profita. Ja cu se zaliti visim instancama za ono sto su meni ucinili, sto savetujem sve ostecene.

Katica Topic
Katica Topic
3 recenzije

Nije mi jasno zasto sud dozvoljava da nas deru ovi notari. Precenjuju nekretnine i ostavstinu radi vece zarade. Naravno to ne mogu da rade bogatasima, nego udri po sirotinji. Covek nasledi avione, kamione, kuce i plati samo 72000dinara. Neko nasledi jedan stancic i platii vise od 50000 dinara. Tome se mora stati na put i zaliti se. Zasluzili su nulu.

Napiši recenziju

Ocena:

Ovo je Vaš biznis?

Upravljajte svojim profilom potpuno besplatno! Potvrdite i ažurirajte informacije, odgovorite na recenzije i komunicirajte sa svojim klijentima.

Potvrdi informacije
Netačni podaci?

Ukoliko ste primetili grešku u objavljenim podacima, molimo Vas da nam prijavite.

Prijavi grešku!